ارسال اثر

جشنواره ای برای فیلم سازان نوجوان، جایی برای دیده شدن استعدادهایی که ناشناخته مانده اند. ما اینجاییم که استعداد هنریت رو از دل فیلم هایی که برامون می سازی و میفرستی، پیدا کنیم و با آموزش های مستمر، قدم به قدم در مسیر پرورش استعدادت و رسیدن به رویای فیلم ساز شدن همراه ت باشیم. پس دست به کار شو، شیوه نامه رو بخون و فیلم کوتاهت را تو یکی از هفت محورجشنواره بساز و همین جا ارسال کن. امیدواریم که برگزیده ی نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه، شما باشی!

رویدادهای
ویژه جشنواره!

اینجا همیشه یه سری رویداد جذاب منتظرت هستن که هم خودت رو محک بزنی و هم چیزهای بیشتری یاد بگیری و با بقیه ی فیلم سازهای نوجوون مثل خودت ارتباط بگیری! پس تازه های این بخش رو دنبال کن!

رویدادهای بیشتر

تقویم زمانی جشنواره

ماراتن پر پیچ و خم نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه از اسفندماه سال گذشته شروع شده و روزها مثل برق و باد میگذرند. تقویم زمانی رو از اینجا ببین تا از رویدادهای مهم جشنواره جا نمونی!

مشاهده تقویم کامل
از جشنواره
چه خبر؟

از شروع فراخوان اولیه تا لحظه ی اعلام برگزیده ها، اتفاقات زیادی تو جشنواره میفته که میتونی اخبارشون رو از اینجا دنبال کنی. اگر میخوای اولین نفری باشی که در جریان آخرین اتفاق های جشنواره قرار میگیره تو خبرنامه عضو شو تا برات پیامک بیاد!

آثار برگزیده

اینجا میتونی آثار برگزیده دوره های گذشته رو به تفکیک محور و مقطع تحصیلی ببینی و از نکات و ویژگی هاشون یاد بگیری تا سال آینده اثر خودت یکی از همین آثاری باشه که اینجا نمایش داده میشه!

مشاهده آثار برگزیده

آموزش در مسیر فیلم ساز شدن

گفته بودیم که در مسیر فیلم ساز شدن کنارتیم! سر قولمون هستیم و اینجا برای همه با هر سطح دانش فیلم سازی، آموزش های متنوع در حوزه های مختلف داریم که دسترسی ش برای همه رایگانه. دست به کار شو و با این آموزش ها سطح ت رو بالاتر ببر!

آموزش های جشنواره