اخبار جشنواره

مراقبین سلامت


چالش🌹 تشکر از

مراقبین_سلامت

شما 🙅‍♂️هم به این چالش دعوتید😎

سلام 🧕👨‍🦱نوجوان‌های خوب ایران زمین
ان شا الله که همگی سالم و سلامت باشید.

این روزها که کشور عزیزمون دچار مشکلی به نام «کرونا» 😷شده، انسان‌های عاشقی هستن که در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرارگرفتن.
انسان های شریفی که از جان خودشون گذشتن، خانواده شون رو تنها گذاشتن و خودشون رو در معرض خطر قراردادن و به نبرد این بیماری رفتن.

این انسان های دوست داشتنی از 👨‍🔬👩‍🔬پزشکان، پرستاران، کادر درمانی گرفته تا نیروهای خدماتی و مسئولین نظافت و کلی آدم دیگه در ‌شغل های مختلف هستن که هرکدوم به سهم خودشون دارن به مردم و بیماران خدمت میکنن. از ما که جز دعا برای رفع بلا از کشورمون و رعایت مسائل بهداشتی کاری برنمیاد. میخوایم باهم یک کاری کنیم تا قوت قلبی برای این عزیزان باشیم و بهشون بگیم که زحماتشون رو میبینیم و از شون ممنونیم.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
هر کسی از شما که دوست داره از این افراد بزرگ و دوست داشتنی تشکر کنه، یک فیلم سلفی یک دقیقه ای خلاقانه از خودش و یا خانوادش بگیره و با هشتگ #مراقبین_سلامت در فضای مجازی منتشر کنه. شما یک دقیقه وقت میذارید و یک ویدئو سلفی با گوشی موبایل میسازید و برای کسی که زندگیش رو به صورت 24 ساعته وقف مبارزه با این بیماری کرده میفرستید و باعث میشید که یک قوت قلبی براش به وجود بیاد.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
جشنواره مدرسه آثاری که با این هشتگ منتشر بشن رو جمع آوری میکنه و تبدیل به یک فیلم میکنه و برای این عزیزان میفرسته.
فقط لطفا صفحه جشنواره مدرسه به نشانی @MadreseFestival.ir رو هم تگ و منشن کنید که ما راحت تر بتونیم این آثار رو پیدا کنیم.
از امروز میتونید این ویدئو رو در فضای مجازی منتشر کنید.